SX-WP spojky

Stejně jako všechny ostatní systémy spojek jsou i SX-WP spojky součástí SXJoint System, který je navržen tak, aby byl maximálně bezpečný a odolný a současně aby udržoval tepelné ztráty na absolutním minimu.
Plášťové spojky SX jsou vyrobeny z křížově zesíťovaného polyetylénu (PEX) a navrženy tak, aby plně využily všechny výhody které tento výjimečně houževnatý a odolný materiál poskytuje.

Díky tomu zůstávají těsné po celou dobu životnosti.

LOGSTOR SXJoint System je skupina spolehlivých všestranně použitelných spojek. Zahrnuje vše, co potřebujete pro snadné, cenově výhodné spojování částí předizolovaného potrubí. To i tam, kde jsou tyto spoje vystaveny mimořádným půdním podmínkám. Menší počet jednodušších spojek znamená méně komponentů, tedy i jednodušší logistiku, což šetří čas a peníze. Montáž těchto spojek je rychlá , není pracná ani časově náročná. Jednoduchost montážního procesu takřka eliminuje jakékoliv problémy se spojováním i pozdějším provozem potrubí. To vše znamená že můžete snadno snížit náklady na instalaci o 10-15% a náklady na materiál o 3-5%.

LOGSTOR obecně

  • Vypěňovací spojka 90-450 mm
  • Materiál-síťovaný polyetylén
  • 90-315mm se smrští o dvě dimenze
  • 90-315 dodáváme jako redukční – smrští se o tři dimenze
  • Dodáváme se společně s balením pěny a komponenty alarmu (držáky a spojky drátů teplovzdorná páska)
Schéma SX-WP spojky

Jednoduchá montáž, snadná kontrola

Montáž spojky je jednoduchý proces, ke kterému není zapotřebí náročné vybavení. Zvládne ji snadno pracovník se základním vyškolením.

Celý proces si prohlédněte na videu níže.

SX-WP-spojka